#Brak Awansu I Co Dalej ?

🏁 Jesteś Managerem zarządzającym Zespołem w bardzo dużej korporacji ?
Co jakiś czas Dyrektor Departamentu powołuje kogoś na Dyrektora Biura ?

Przy każdej nominacji masz nadzieję, że tym razem to będziesz 

Ty ?

Jednak pomimo dużego doświadczenia i kompetencji znowu jesteś omijany ?

🏁 Zaczynasz wtedy martwić się i wątpić, czy to miejsce dla Ciebie. Coraz częściej zadania i chęć do pracy stają się ciężarem, reagujesz nerwowo. Zastanawiasz się, czy to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Przychodzi Ci do głowy, że może zmiana miejsca byłaby rozwiązaniem, ale boisz się, bo już tyle lat jesteś w tej firmie.

W sumie lubisz firmę i ludzi, którzy tu pracują. I tak naprawdę nie chcesz odchodzić. Tylko nie masz pomysłu, co dalej ?

Martwisz się tym.

🏁 Taka sytuacja przydarza się wielu doświadczonym i kompetentnym Managerom średniego szczebla. Nie mając dobrego pomysłu na rozwiązanie, wydawałoby się patowej sytuacji, zaczynamy myśleć o rozpoczęciu nowej drogi zawodowej.

Takie ruchy często zamiast ułatwienia, komplikują sytuację, bo nie wiesz, jak będzie gdzieś indziej, nie znasz ludzi, kultury organizacyjnej, ani innych ważnych czynników, chociażby dla poczucia bezpieczeństwa.

🏁 Ludzie, opierając się o niewiadome, często przypisują większe możliwości tam, gdzie niewiele posiadają rzeczywistej wiedzy. To może rodzić duże ryzyko i duże zmiany, mające wpływ także na życie rodzinne.

Wielu Managerów zauważyło jednak, że tych niewiadomych i poziom ryzyka jest tak duży, że postanawiają poradzić sobie z taką sytuacją w inny sposób.

🏁 Tym sposobem jest indywidualny program Święty Spokój, który pozwala odkryć w sobie w sposób przyjazny i życzliwy, osobę autentycznie pożądaną na stanowisko Dyrektora Biura, Wydziału w zależności od indywidualnej struktury danej firmy.

Działając sobie spokojnie na dotychczasowym stanowisku, dzień po dniu stajesz się w oczach swojego Dyrektora partnerem i inspirującą osobą. Nie zdziw się, że otoczenie wokół może być pozytywnie zaskoczone twoim nowym, innym spojrzeniem na firmę, zaskakującymi propozycjami.

🏁 Po takim indywidualnym programie zauważalne są takie rezultaty jak zwiększona kreatywność, nieoczywiste propozycje rozwiązań i pomysły w dużych i małych tematach, zwiększona energia, kreatywność, zadowolenie zarządzanego zespołu.

Co więcej, Managerowie, którzy korzystają z indywidualnego programu, bardzo szybko mogą stać się widoczni nie tylko dla swoich Dyrektorów i przesuwać się na top liście kandydatów do awansu. Mogą także zostać zauważeni i z chęcią przejęci przez innych Dyrektorów w firmie.

🏁 To daje ogromne korzyści w różnych sferach kariery, nie mówiąc o skutkach ubocznych w życiu prywatnym.

A Ty Managerze chciałbyś po takim indywidualnym programie, przestać się martwić i być na top liście do awansu, zyskać widoczność w firmie w zrównoważony dla siebie i rodziny 

sposób ?

Zapisz się na konsultację. Porozmawiamy, czy i co możemy wspólnie zrobić. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top