#Pani Małgosia zarządza kilkoma zespołami

Poznajecie Panią Małgosię – zarządzającą na co dzień kilkoma zespołami❓
Zgłosiła się do mnie z poczuciem, że jest gorsza od innych, że nie umie, że nie potrafi. Miała problemy w pracy, rodzinie, ze sobą. Była blisko depresji.

Na szczęście jej koleżanka podpowiedziała jej kontakt do mnie. Gdy spotkałyśmy się z Panią Małgosią, szybko przeszłyśmy na ty. Czując wzajemnie swoją energię, bez wahania podjęła decyzję o współpracy.

Spotykałyśmy się raz w tygodniu na sesjach po 1,5 godziny. Zadawałam jej pytania, które odkrywały jej zdrowy sposób myślenia o sobie. Słuchałam problemów, z którymi przychodziła. Jednak nie zajmowałyśmy się tylko problemami.

Jak sama twierdziła, nikt nigdy nie oczekiwał od niej odpowiedzi na TE pytania. Ona sama też nie.

Zaczął się u niej proces transformacji. Projektowałam z nią różne rozwiązania, pokazywałam różne opcje, możliwe formy wyjścia, ale już takie, które bardzo szybko i trwale cieszą.

Co tydzień dawałam Małgosi ćwiczenia, które zmieniały ją w człowieka swobodnie wyrażającego siebie, o silnej i zdrowej osobowości.

Jej poczucie wartości wzrosło ogromnie, a relacje w rodzinie, w pracy, ze sobą samą zmieniły się diametralnie. To nie były tylko moje spostrzeżenia, a jej świadomie wypowiadane słowa.

Małgosia żałowała tylko jednego – że zbyt długo czekała.

📌 To bardzo częsty przypadek. Często już w trakcie sesji Klienci żałują, że tak długo zwlekali z podjęciem decyzji o współpracy z Coachem. Wielu z nich jednak potwierdza, że to była dla nich najważniejsza decyzja biznesowa, choć wielu z nich dodaje, że i życiowa.

Jeśli nie chcesz sobie zarzucać zbyt dużo, możesz już teraz podjąć decyzję. Umów się proszę do mnie na godzinną kawę online.

W rozmowie ze mną dowiesz się co tam u Ciebie tak naprawdę słychać.

Pozwolisz sobie na rozwój, dając wsłuchać się w siebie ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top